close
تبلیغات در اینترنت
همایش سراسری مدیران در تهران آغاز به کار کرد

انجمن دفاتر خدمات ICT روستایی کشور

مهندس مهری، رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت در این مراسم ضمن تبریک سال جديد و ایام ماه ربیع الاول با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال "اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل " اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی در پست به این معناست که این شبکه هوشمند و پويا بتواند به…

banner
گروه پست بانک
گروه پست
گروه مخابرات
گروه آموزش
گروه نرم افزار
گروه استانی
گروه خدمات
گروه اقتصادی
گروه اجتماعی
گروه فناوری اطلاعات
گروه روستا
گروه سایر بانکها
گروه مناسبت ها
جشنواره ها
براي اطلاع از آپديت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

آخرين ارسال هاي انجمن

مهندس مهری، رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت در این مراسم ضمن تبریک سال جديد و ایام ماه ربیع الاول با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال "اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل " اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی در پست به این معناست که این شبکه هوشمند و پويا بتواند به خود اتکا نموده و در تکان های احتمالی كشور  و تورم اقتصادی مقاوم باشد و امور خود را به بهترين نحو پيش ببرد.

وي با بيان اين كه شركت پست بايد با محوريت اقتصاد مقاومتي برنامه هاي خود را تدوين و اجرايي نمايد افزود: براي پست تحقق اين مهم در گروي ارتقاي كيفيت خدمات؛ كاهش قيمت تمام شده؛ تنوع بخشي خدمات؛ مشاركت بخش خصوصي؛ استفاده بهينه از امكانات، تجهيزات، فضاها، و نيروي انساني مي باشد.

مديرعامل ضمن تشريح برنامه هاي سال 95 عنوان كرد: براي سال جاري دستيابي به درآمد 11 هزار و 200 ميليارد ريال و ترافيك 908 ميليون پيش بيني شده است كه نيل به اين دو هدف عزم جدي و اراده قوي تمامي مجموعه را مي طلبد.

وي اصلاحات را استراتژي پست در سال 93 خواند و گفت: سال 93 سال پرطنشي براي شبكه بود و از آغاز آن اصلاحات اساسي در زمينه نيروي انساني،ساختار فني،اقتصادي  ومالي صورت گرفت و تا سال 94 ادامه يافت.

مهندس مهري سال 95 را سال تحول شبكه دانست و خاطرنشان كرد: علاوه بر عزم جدي شبكه نيازمند امكانات، تجهيزات و نيروي انساني متناسب خواهد بود.

مديرعامل بابيان اين كه در اسفندماه سال گذشته سرويس امانات رشد 42 درصدي را با استفاده از يك هزار و  نود كاميون فوق العاده تجربه كرد اظهار داشت: 355 فقره از اين ناوگان از بخش خصوصي تامين شد كه اين مشاركت بسيار كارگشا بود و خوشبختانه تمامي مرسولات توزيع و شبكه با هيچ رسوبي روبرو نگرديد.

وي بر همكاري گسترده با بخش خصوصي با نگاه برد-برد تاكيد و تصريح كرد: مشاركت با اين بخش كاهش قيمت تمام شده،ارتقاي كيفيت خدمات و كاهش هزينه ها را به دنبال خواهد داشت كه مردم،شركت و شريك تجاري همگي از آن منتفع خواهند شد.

مديرعامل با اشاره به اين كه تمركز سال 95 بر تعادل هزينه و درآمد مي باشد يادآور شد:  نهادينه سازي تفكر شركتي و اقتصادي از سال 93 از سوي مسئولين و دست اندركاران ارشد شبكه دنبال شده است.

وي به مقايسه درآمد سال 94 و 93 پرداخت و عنوان كرد: طي سال 93 ، سيصدو سي ميليارد ريال و طي سال 94 هفتصد و چهل و هشت ميليارد ريال درآمد جذب شده است كه اين آمار بيانگر رشد دو ونيم درصدي سال 94 نسبت به سال 93 مي باشد كه حاصل تلاش جمعي همكاران تمامي بخش ها ست كه قابل تقدير است.

رييس هيات مديره با اشاره به نقش كليدي مديران در عملكرد استان ها اشاره كرد و افزود: جهت گيري مجموعه در دستان مديريت استان است و همكاران منعطف شبكه هميشه با مديريت همراهي موثر مي نمايندو عملكرد شبكه را رقم مي زنند.

وي ضمن تقدير از استان هاي موفق در زمينه عملكرد بيان داشت: شبكه نيازمند حركت هاي بزرگ از سوي مديران سخت كوش و خلاق است تا استان ها بتوانند در شاخص هاي ترافيك؛ درآمد؛هزينه و كيفيت موفق عمل نمايند.

مهندس مهري بر تبادل تجارب موفق استان ها در دستيابي سريع به تغييرات و اصلاحات اساسي از سوي مديران تاكيد و خاطرنشان كرد:مديران موفق با ظرافت و دقت نظر بر تغييرات در زمينه چيدمان؛آراستگي محيط؛ فرايندها و روش ها؛ رفتار سازمان؛ مناسبات فردي و سازماني؛رفتار با مشتري متمركز مي گردند.

مدیرعامل با بیان این که کارکنان باید به شبکه اعتقاد و اعتماد داشته باشند افزود: هنگامي كه خود مجموعه به شبکه و خدمات آن باور داشته باشد می توان از جامعه انتظار داشت در نهایت اعتماد امور خود را به پست بسپارند.

وی اعتماد و امانتداری را سرمایه بزرگ پست دانست و گفت: مردم از پست در ارایه خدمات متنوع و گسترده ،سرعت، دقت و امنیت را انتظار دارند که می بایست تمامی تلاش شبکه بر تحقق خدمات باکیفیت به هموطنان و ساده سازی امور معطوف گردد.

مهندس مهري تغيير در شيوه كسب و كار را لازمه توسعه پست عنوان كرد و گفت: فعاليت پست هاي پيشرفته دنيا بر كسب و كار B2Bو B2Cمتمركز گرديده است چراكه اسناد و پست نامه با توسعه تجارت الكترونيك روبه كاهش است؛ اين در حالي است كه پست كشور همچنان كسب و كار G2Cرا دنبال مي نمايد كه مي بايست در فضاي كسب و كار به منظور حفظ در بازار رقابت تغيير را با جديت دنبال نمايد.

وي ادامه داد: پست بايد توسعه خدماتي نظير پست لجستيك،پست مالي و تجارت الكترونيك را در دستور كار قرارداده و به سوي كالا و خدمات جهت گيري نمايد.

رييس هيات مديره ظرفيت بازار پست را چندين برابر وضعيت كنوني خواند و افزود: با تقويت كسب و كار B2Bو B2C و توسعه بازار امانات،بازار پستي مي تواند به طور چشمگيري توسعه يابد.

مهندس مهري در ادامه خواستار تسريع در اجراي نظام نشاني استاندارد ملي (GNAF) شد و اظهار داشت: GNAF ،هم يك نياز ملي و هم يك فرصت طلايي براي شبكه پستي است تا بتواندبانك اطلاعاتي آدرس را ساماندهي نموده و باعث روانسازي عمليات پستي و فرايندهاي نظام اداري گردد.

وي بر نظارت بر كيفيت انجام دقيق و صحيح امر به روز رساني بانك هاي اطلاعاتي تاكيد كرد و گفت: اطلاعات بايد درست ، شفاف و قابل اتكا باشد.

رییس هیات مدیره در همین ارتباط اظهار داشت: استفاده از کد پستی می بایست به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود و این مهم باید از درون شبکه  به سطح جامعه گسترش یابد و نهادينه گردد.

مهندس مهری نگاه از منظر مشتری را در جهت افزایش کیفیت و بهینه سازی امور ضروری دانست و یادآور شد: پست به عنوان یک شرکت خدماتی که با مشتری ارتباط رو در رو دارد می بایست مشتری مداری و خدمت محوري را سرلوحه فعاليت هاي خود قرار دهد و خدمات را براساس نيازهاي مشتري طراحي و عرضه نمايد.

مدیرعامل رعایت حقوق شهروندي را لازمه فعالیت های پستی عنوان و خاطرنشان کرد: پاسخگويي به مشتريان داخل و خارج كشور بايد د رنهايت شفافيت و صداقت صورت پذيرد.

وي استفاده از نيروهاي جوان خلاق و با انگيزه را در سمت هاي مديريتي ضروري خواند و گفت: تحول شبكه پستي در گروي استفاده از نيروهاي تحول آفرين  است.

وی با بیان این که افزایش پرداختی ها و بهبود وضعیت معیشتی از سوی دست اندرکاران با جدیت دنبال می شود اظهار داشت: اعمال 21درصد افزایش حقوق کارکنان در اسفندماه سال گذشته برای کارکنان مشمول ماده 10 قانون68 مدیریت خدمات کشوری و همچنین برخورداری دیگر کارکنان غیرمشمول از مبلغی معادل از مهم ترین اقدامات پست در زمینه بهبود پرداخت ها محسوب می شود.

ايجاد نگرش سيستمي؛رعايت نظم و انضباط اداري؛رعايت شان و منزلت همكاران و خودباوري ديگر محورهاي مباحث مهندس مهري در اين همايش بود.

وي در پايان اظهار اميدواري كرد: با تغيير نگرش ها و اصلاح  فرايندها شاهد پستي متحول در سال 95 باشيم.:: مطالب مرتبط: تعداد دفاتر خدمات ارتباط روستایی ICT‌ استان زنجان 240 دفتر می باشد , پست بانک، بانک تخصصی ICT کشور برای ایجاد اشتغال و رونق , فراخوان جشنواره های دوستداران کتاب و ترویج کتابخوانی در روستا , جشنواره مهرماه (سومین جشنواره ) ویژه پرتال شارژ دفاتر ICT روستایی , توزیع هدایای دومین جشنواره کارت شارژ ویژه دفاتر , حضور و خواسته های اعضای هیئت مدیره دفاتر ICT در همایش مدیران پست کشور , افزایش جوایز جشنواره اسفند ماه ویژه دفاتر , جشنواره اسفند ماه ویژه دفاتر , آيا قبوض جرايم با همين منوي پرداخت قبوض سيميا پرداخت ميشه؟ , دفاتر تهران ,
نويسنده
نويسنده : مدیریت
تاريخ : [چهارشنبه 25 فروردين 1395 ] [ 13:6]
تاريخ
ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
مطالب پربازدید

پشتيباني
 
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 551
کل نظرات کل نظرات : 315
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاين افراد آنلاين : 2
تعداد اعضا تعداد اعضا : 923

کاربران آنلاين کاربران آنلاين

آمار بازديد آمار بازديد
بازديد امروز بازديد امروز : 504
بارديد ديروز بارديد ديروز : 1,097
ورودي امروز گوگل ورودي امروز گوگل : 7
ورودي گوگل ديروز ورودي گوگل ديروز : 20
بازديد هفته بازديد هفته : 1,659
بازديد ماه بازديد ماه : 1,659
بازديد سال بازديد سال : 1,659
بازديد کلي بازديد کلي : 909,153

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ي پيآِ ي پي : 54.166.160.105
مرورگر مرورگر :
سيستم عامل سيستم عامل :