close
تبلیغات در اینترنت
اخبار عمومی پست بانک

انجمن دفاتر خدمات ICT روستایی کشور

اخبار عمومی پست بانک

banner
گروه پست بانک
گروه پست
گروه مخابرات
گروه آموزش
گروه نرم افزار
گروه استانی
گروه خدمات
گروه اقتصادی
گروه اجتماعی
گروه فناوری اطلاعات
گروه روستا
گروه سایر بانکها
گروه مناسبت ها
جشنواره ها
براي اطلاع از آپديت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

آخرين ارسال هاي انجمن

ict

به گزارش خبرنگار ایسنا، ششمین همایش سراسری مدیران و رؤسای شعب پست بانک با رویکرد اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با حضور وزیر ارتباطات برگزار شد.

 

محمود واعظی با بیان اینکه نگرانی‌ها درباره بانک برطرف شده و بانک مسیر خود را پیدا کرده است گفت: مقام معظم رهبری امسال را سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری کردند و این پیام روشنی برای همه اعضای اقتصادی کشور و به ویژه کسانی است که در بانک کار می‌کنند و دولت هم پس از حل مشکلات خارجی و لغو تحریم‌ها، رونق اقتصادی، خروج از رکود و ایجاد شغل برای جوانان را بر عهده دارد.

 

 


:: ارسال شده در: گروه پست بانک , اخبار عمومی پست بانک ,

نويسنده
نويسنده : مدیریت
تاريخ : [سه شنبه 04 خرداد 1395 ] [ 20:43]
تاريخ

آيا قبوض جرايم با همين منوي پرداخت قبوض سيميا پرداخت ميشه؟


:: ارسال شده در: اخبار عمومی پست بانک , آذربایجان غربی ,

نويسنده
نويسنده : 75639036
تاريخ : [پنجشنبه 4 دي 1393 ] [ 10:18]
تاريخ
صندوق
پست بانک ایران به عنوان بانک عامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به وزارت امور اقتصادی و دارائی و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران معرفی شده است.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش رؤسای شعب این بانک ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر از برگزارکنندگان این همایش گفت: برگزاری اینگونه همایش‌ها موجب استفاده از خردجمعی و تبادل اطلاعات و تجربیات به یکدیگر می‌شود و قطعاً مدیران و رؤسای شعب پست بانک ایران از این همایش استفاده‌های خوبی خواهند نمود.
وی افزود: مجموعه پست بانک ایران مسیر صحیحی را انتخاب کرده و با برنامه‌ریزی‌های لازم گام به گام در جهت ارتقاء جایگاه خود و خدمتگذاری به هموطنان به ویژه در روستاها و مناطق غیربرخوردار کشور حرکت می‌کند.
دکتر واعظی تصریح کرد: چشم‌اندازها، راهبردها، مأموریت‌ها و اهداف کلان این بانک به خوبی ترسیم شده و لازم است متناسب با استعداد‌های منطقه‌ای و ظرفیت‌های اقتصادی و تولیدی هر استان چشم‌اندازها، راهبردها و مأموریت‌های بومی نیز تهیه و عملیاتی شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه با اشاره با روند تأسیس پست مالی و تکامل آن به پست بانک اظهار داشت: این بانک توانائی خیلی زیادی برای رفع نیازهای مالی و پولی مردم دارد و می‌تواند از امکانات و بسترهای پست نیز برای توسعه خدمات و رفع نیازهای مربوطه بهره‌ کافی را ببرد.
دکتر واعظی خاطرنشان ساخت: هیچ چیزی بالاتر از رضایت مردم نیست و خدمت به مردم توفیقی است که خداوند متعال از طریق پست بانک ایران به کارکنان آن اعطاء نموده و این یک عبادت است.
وی عنوان داشت: بنگاهی موفق است که مزیت‌های خود و نیازهای مخاطبان را به خوبی شناسائی کرده و براساس آن خدمات‌دهی کند، پست بانک ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست و بانکی است که دارای مزیت‌های زیادی برای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم در مناطق محروم و روستائی می باشد. در واقع این بانک به جهت پائین آوردن هزینه‌های خدمات، فرصت رقابت به سایر بانک‌ها در این مناطق را نمی‌دهد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به عضویت این بانک در مجامع بین‌المللی از مؤسسه جهانی بانک‌های پس‌انداز(WSBI) و اتحادیه جهانی پست(UPU) به عنوان یک مزیت دیگر آن بیان داشت: تسهیل در استفاده آسان از امکانات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و استفاده از ظرفیت‌های تخصصی فناوری اطلاعات(IT) در زمینه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری از دیگر مزیت‌های حضور پست بانک ایران در مجموعه این وزارتخانه است که بایستی به نحو مطلوبی از آن استفاده کند.
دکتر واعظی تأکید نمود: با بهره‌گیری از این امکانات، پست بانک ایران می‌تواند به عنوان بانک هوشمند و نمونه باشد و باید نیازهای مردم را شناسائی کرده و خدمات جدیدی به مردم ارائه نماید زیرا امروزه اگر یک بنگاه نوآوری و شکوفائی نداشته و مخاطب‌شناسی نکند از گردونه رقابت خارج می شود.
وی گفت: پرداخت یارانه‌ها در مناطق محروم و ثبت‌نام از متقاضیان مرحله دوم یارانه‌ها مزیت‌دیگری از پست بانک ایران است اما باید با همت و تلاش مضاعف همه خدمات آن در مناطق روستائی و غیربرخوردار کشور توسعه یابد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه کرد: براساس برنامه پنجم توسعه کشور 6 هزار دفترICT دیگر نیز در سراسر کشور ایجاد خواهد شد که درسال جاری 2هزار مورد آن راه‌اندازی می شود و علاوه بر آن 3 هزار دفتر فعلی نیز ارتقاء می یابد و هیچ روستائی نباید بدون خط ارتباطی و اینترنت باشد.
دکتر واعظی با اشاره به لزوم معرفی مزیت‌ها، نقاط قوت و توانمندی‌های پست بانک ایران به سازمان‌ها و نهادهای خدمت‌گذار به مردم نظیر؛ کمیته امداد و سازمان بهزیستی و همچنین تولید کنندگان محصولات کشاورزی و صنایع دستی بر پیگیری جدی مطالبات معوق و نظارت مستمر بر روند فعالیت شعب و دفاتر، ایجاد تحول اساسی و چابک سازی، ایجاد شرکت های اقماری برای گسترش فعالیت‌ها و سودآوری، پیگیری آموزش مستمر علمی و تخصصی کارکنان به ویژه در بحث مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع و خوش برخوردی با آنان، صرفه جوئی و کاهش هزینه‌ها، بازاریابی قوی نیز تأکید نمود.
وی درپایان صندوق قرض‌الحسنه پست بانک ایران و نرم‌افزار صندوق تأمین مالی خرد روستائی را افتتاح و از نمایشگاه عکس ویژه فعالیت‌ها و مراسم مختلف پست بانک ایران نیز بازدید به عمل آورد.

:: ارسال شده در: اخبار عمومی پست بانک ,

نويسنده
نويسنده : مدیریت
تاريخ : [دوشنبه 12 خرداد 1393 ] [ 22:41]
تاريخ
نرم‌افزار صندوق تأمین مالی خرد روستائی پست بانک ایران با حضور دکترواعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم اختتامیه همایش رؤسای شعب این بانک افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: دکتر واعظی در حین بهره برداری آن گفت: براساس تفاهم‌نامه منعقده بین پست‌بانک ایران و مرکز توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری طی شماره 1311/190/با مورخ 13/12/92 تعداد 10 هزار صندوق تأمین مالی خرد روستائی در دفاتر روستائی این بانک ایجاد می‌شود.
وی افزود: هدف این صندوق؛ جمع‌آوری وجوه خرد و سرمایه‌های کوچک و سرگردان روستائیان به منظور اعطای انواع وام‌های قرض‌الحسنه و اشتغال‌زائی برای کارگشائی مشکلات مالی روستائیان و همچنین رفع نیازهای ضروری آنان می باشد.
گفتنی است: نرم افزار مذکور توسط کارشناسان داخلی امور فناوری اطلاعات پست بانک ایران طراحی و عملیاتی شده است.

:: ارسال شده در: اخبار عمومی پست بانک ,

نويسنده
نويسنده : مدیریت
تاريخ : [دوشنبه 12 خرداد 1393 ] [ 22:39]
تاريخ

                                                                   بسمه تعالی

با سلام خدمت کارگزاران دفاتر روستایی بی ادعا و بی منت و زحمتکش .

چندتا حرف داشتم که بیایید برای گرفتم حقمان با هم یک دل و یک صدا باشیم و اگر دست در دست هم باشیم مطمین باشید ب حقمان ک چند سال است ک از ما گرفتن را ب دست خوایم اورد.

1- فرق بین پست بانک و دیگر بانکها چیست؟

2-برای چی پست بانک در روستاها افتتاح شد؟

3-پست بانک چه خدماتی میتواند به روستاییان عزیز بدهد؟

4-خدمت و رسالت پست بانک برای روستاییان چیست؟

ووووووووو خیلی سوالهای دیگه الان من به این چندتا سوال جواب میدم ولطفا دوستان  نظر خود را بدهند که ب کمک هم ب نتیجه ی مطلوب برسیم.


:: ارسال شده در: گروه پست بانک , اخبار عمومی پست بانک , خوزستان , اخبار روستا ,

نويسنده
نويسنده : 75533446
تاريخ : [سه شنبه 6 خرداد 1393 ] [ 15:58]
تاريخ

 بسمه تعالي

 شكوفايي فرهنگي و رونق اقتصادي با عزم جهادي

 قابل توجه كليه دفاتر خدمات بانكي

 موضوع :  فهرست دفاتر منتخب ايجاد صندوق  خرد روستايي

 سلام عليكم

احتراما" بپيوست فهرست 20% از  دفاتر منتخب ايجاد و بهره صندوق تامين خرد روستايي كه به تائيد اداره كل دفتر امور روستايي استانداري رسيده  حضور همكاران اعلام ميگردد  بديهي است از ابتداي تيرماه سالجاري تشكيل صندوق در ساير روستاها داراي دفاتر خدمات بانكي با رعايت مفاد تفاهم نامه امكانپذير ميباشد . كليه دفاتر كه فهرست انها اعلام گرديده است ميبايست دستور العمل را بدقت مطالعه  نمايند و اموزشهاي لازم را فرا گيرند .
منبع:پایگاه چهارمحال بختیاری


:: ارسال شده در: اخبار عمومی پست بانک ,

نويسنده
نويسنده : مدیریت
تاريخ : [چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393 ] [ 23:55]
تاريخ

 

به منظور ارزیابی عملکرد و کیفیت خدمات شرکتهای ارائه کننده دستگاه خودپرداز، فرم نظر سنجی از کارگزاران دارای دستگاه در اختیار شعب ناظر قرار گرفته است. لطفاً هرچه سریعتر نسبت به دریافت و تکمیل آن اقدام فرمایید. 

:: ارسال شده در: اخبار عمومی پست بانک ,

نويسنده
نويسنده : مدیریت
تاريخ : [سه شنبه 30 ارديبهشت 1393 ] [ 23:14]
تاريخ

1


:: ارسال شده در: اخبار عمومی پست بانک ,

نويسنده
نويسنده : مدیریت
تاريخ : [سه شنبه 30 ارديبهشت 1393 ] [ 19:55]
تاريخ

 

 

 

 

پست بانک

 

 {كارمزد خدمات بانكي (پست بانك) فروردين ماه1393 و مابه التفاوت كارمزد اسفند و بهمن ماه 92 دفاتر امروز مورخه
25/02/1393 بحساب مديران و كارگزاران محترم دفاتر در سيستم سيميا واريز گرديد.}


بديهي هست در صورت تغييرات در كارمزدها مابه التفاوت بحساب همكاران واريز خواهد شد.


ویژه دفاتر خدمات بانكي منطقه آزاد ماكو 


:: ارسال شده در: اخبار عمومی پست بانک ,

نويسنده
نويسنده : مدیریت
تاريخ : [پنجشنبه 25 ارديبهشت 1393 ] [ 23:20]
تاريخ

 

پیرو عدم اعمال سودهای جدید طرح ستاره دنباله دار به استحضار می رساند علارغم نمایش سود 20% در سیمیا، سپرده هایی که از تاریخ 13 اردیبهشت ماه به بعد افتتاح شده اند در سیستم 22% محاسبه خواهند شد.

:: ارسال شده در: اخبار عمومی پست بانک ,

نويسنده
نويسنده : مدیریت
تاريخ : [پنجشنبه 25 ارديبهشت 1393 ] [ 23:12]
تاريخ

نرخ جدید سود سپرده‌های پست بانک ایران مطابق بخشنامه بانک مرکزی اعلام شد

باتوجه به ابلاغ بخشنامه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، نرخ جدید سود سپرده‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت پست‌بانک‌ایران تعیین و به تمامی واحدها ابلاغ شد.


به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: براساس این بخشنامه نرخ جدید سود سپرده‌های کوتاه‌مدت زیر 3‌ماه 10درصد، کوتاه‌مدت بین 3 تا 6 ماه 14درصد، کوتاه‌مدت بین 6 تا نه ماه 16درصد، کوتاه‌مدت بین 9 تا 12ماه 18درصد و همچنین سپرده‌های بلندمدت یکساله 22درصد تعیین گردید.
بنابراین گزارش: بخشنامه مذکور پیرو توافق انجام یافته بین شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و کانون بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی از سوی بانک ‌مرکزی صادر و از سیزدهم اردیبهشت‌ماه سال جاری لازم‌الاجراء می‌باشد.
این گزارش می افزاید: نرخ سود سپرده‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت مشتریانی که قبل از تاریخ ذکر شده در این بانک سپرده‌گذاری نموده‌اند تا پایان سررسید به قوت خود باقی است.
گفتنی است: در راستای اجرای بخشنامه مذکور، مراتب از سوی اداره کل تشکیلات و روشها این بانک به تمامی واحدهای ستادی و اجرائی ابلاغ گردیده است


:: ارسال شده در: اخبار عمومی پست بانک ,

نويسنده
نويسنده : مدیریت
تاريخ : [چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393 ] [ 23:3]
تاريخ

نائب رییس پست بانک

جلسه پست بانک با حضور حدود بیست تن از نمایندگان استان ها در محل ساختمان هیئت مدیره با حضور جناب شعبانیان عضو هیئت مدیره و نائب رییس هیئت مدیره  و آقای محمدی مدیر کل دایره دفاتر و جناب رحمانی مدیر امور شعب و مناطق برگزار گردیدو در ابتدای جلسه اقای صالحی به نمایندگی از همکاران مشکلات را مطرح نموداند و سپس سایر نمایندگان مشکلات خود را مطرح نمودند. اطلاعات تکمیلی تر بزودی گذاشته خواهد شد.

لینک نامه

http://upir.ir/1393.2/post-bank.pdf


:: ارسال شده در: اخبار عمومی پست بانک ,

نويسنده
نويسنده : مدیریت
تاريخ : [چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393 ] [ 22:33]
تاريخ
مطالب پربازدید

پشتيباني
 
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 551
کل نظرات کل نظرات : 315
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاين افراد آنلاين : 2
تعداد اعضا تعداد اعضا : 923

کاربران آنلاين کاربران آنلاين

آمار بازديد آمار بازديد
بازديد امروز بازديد امروز : 71
بارديد ديروز بارديد ديروز : 185
ورودي امروز گوگل ورودي امروز گوگل : 0
ورودي گوگل ديروز ورودي گوگل ديروز : 12
بازديد هفته بازديد هفته : 2,058
بازديد ماه بازديد ماه : 2,183
بازديد سال بازديد سال : 2,183
بازديد کلي بازديد کلي : 2,183

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ي پيآِ ي پي : 54.158.30.219
مرورگر مرورگر :
سيستم عامل سيستم عامل :